Clubmatch 2005 

 

16-oktober-2005

Clubmatch NWCC te Schoonebeek

 

Veel leden zullen deze dag vroeg vertrokken moeten zijn om op tijd aanwezig te zijn bij het begin van de Clubmatch. Het bestuur had gekozen voor een locatie in het 'hoge noorden', nabij de Duitse grens.

 

Toch waren er meer dan 86 inschrijvingen binnengekomen voor dit Jaarlijkse evenement. Weliswaar geen record, maar wel een mooi aantal inschrijvingen.

 

Ik zelf was's morgens al rond de klok van 6.00 uur vertrokken vanuit Amsterdam om op tijd aan te komen, ruim voor de veterinaire keuring, om nog enkele spullen uit te pakken en klaar te zetten.

 

Aangekomen bij het Dog Training Centre, bleken er al twee leden aanwezig te zijn met hun honden. En dat om 7.45 uur in de ochtend.

 

Wist u trouwens wat het mooiste was van de rit ? De zonsopkomst ! Wat is de natuur toch mooi rond die tijd. Paarse hemel welke steeds meer helder licht vertoond,

vee dat tot leven komt en dauw die optrekt.

 

Maar goed, terug naar de dag. Omstreeks half tien waren de meeste exposanten al gearriveerd en was het al gezellig.

 

De dierenarts onderzocht de honden snel en grondig, waardoor er geen overdreven file ontstond. Rond de klok van kwart over 10 nam de voorzitter de microfoon en heette alle aanwezigen welkom. Na een korte tekst gaf hij de microfoon over aan Hans Gerritsen die deze dag zou gaan optreden als opperstalmeester.

 

De keuringen werden verricht door twee Engelse keurmeesters. Beide bleken na de dag zeer enthousiast te zijn over de honden welke zij hadden gezien, 'het potentieel' wat er aanwezig was en de sfeer van de dag.

 

Dat laatste was waar meerdere mensen over spraken. Het informele sfeertje, de ontspannenheid van mens en dier.

 

In de middagpauze was de mogelijkheid om gezamenlijk de lunch te nuttigen. Bij aanvang waren er 28 mensen die zich hadden opgegeven. Vlak voor de lunch was het aantal opgelopen tot 40 personen (!!) Jammer genoeg was dit aantal zo groot, dat de halmedewerkers niet konden voldoen aan de vraag naar ham. Wel bleek van de rest voldoende aanwezig. Mensen konden genieten van home-made soep. Soep gemaakt door medewerkers van het Dog Training Center.

 

Het Dog Training Center had ook het ringpersoneel verzorgd. Dat dit goed was gegaan, bleek wel uit het feit dat er geen negatieve geluiden te horen waren over deze mensen. Aan het einde van de dag kregen zij dan ook terecht een klein cadeautje uit handen van Riet Gerritsen.

 

De gehele dag liep er nog een fotograaf rond, die prachtige foto's maakte van de dag.

 

Alle winnaars werden op de foto gezet, en ook werden er talloze sfeer-foto's gemaakt.

 

Tijdens de pauze was er buiten de hal een behendigheidsbaantje opgezet, waar mensen met hun honden konden proberen door de tunnels te komen en over de latten te springen. Het bleek al snel dat er hilarische momenten voortkwamen uit deze baan.

Soms bestond het vermoeden dat de baas zelf ook door de tunnel wilde, om vooral de hond te tonen dat ie niet bang hoefde te zijn.

 

 

Het weer heeft de gehele dag meegewerkt, zodat iedereen naar buiten kon om te genieten van het uitzicht en de honden hun behoeften konden laten doen.

 

Aan het einde van de dag werden de BOB's en BIS gekozen. Dit moment betekende dat de nieuwe wisselbekers voor het eerst werden getoond. De nieuwe wisselbekers waren nodig geworden, daar de 'oude' bekers steeds meer gebreken begonnen te vertonen.

 

Met de nieuwe bekers, kwamen er ook nieuwe namen voor de bekers. De BOB bij de Pembrokes kreeg de Alisdair-cup, die bij Cardigans de Cariadus-cup. De BIS kreeg een beker, een winnaar waardig, de DERCO-cup.

 

 

Na de clubmatch was er nog de mogelijkheid om een borrel te nemen en een hapje. Helaas waren vele deelnemers al vertrokken, meeral omdat zij nog ver moesten reizen om weer thuis te komen.

 

Na nog een uurtje uitblazen waren de laatste deelnemers vertrokken en konden ook de bestuursleden hun reis naar huis beginnen.

 

Afsluitend wil ik graag iedereen die heeft bijgedragen aan het slagen van deze dag van harte

bedanken, als ook de familie Pit die mij aan het begin van de dag een nieuwe voorzittershamer overhandigde met slagblok. Ik zal deze graag hanteren als het nodig mocht blijken tijdens onze eerstvolgende ledenvergadering.

 

Henk van Teeseling

Voorzitter.

 

Klik hier voor de uitslagen

Klik hier voor de foto's

 

Beste Pembroke

Higgins Cevelob

Beste Cardigan

kamp.Flanagen Em v.d. Bockmuhle

 

 

Clubmatch Winnaar

Hanno Dijkhorst met

Higgens Cevelob

 

  

 

 

Een bedankje uit Engeland

 

Dear Harry,


Neil will be in touch with you shortly but I just wanted to write a quick note to thank you so very very  much for a fantastic weekend.


All four of us could not get over how very welcome  you, the committee and the members made us.

We were  treated like Royalty.


We all appreciate how much hard work was put into  making a fantastic show as well as looking after us.
The show was really such fun and I personally can say  that it was one of the most enjoyable shows I have  been to.


Once again I thank you for all your kindnesses and  efforts in ensuring a great show and our every  comfort.

My best and warmest regards,

Neal Harwood Scorer